راهکاران ابری همکاران سیستم

راهکاران ابری مجموعه‌ای از نرم افزارهای حسابداری و مالی، فروش، پخش، خرده‌ فروشی، منابع انسانی، مدیریت تولید، حسابداری مدیریت، انبار و تدارکات و هوشمندی تجاری است. این راهکار متناسب با شرکت‌هایی است که فرایندهای پیچیده‌تری دارند و به سیستمی انعطاف پذیر برای پوشش نیازهای خاص شرکت دارند. مهم نیست کسب و کار‌تان در چه اندازه‌ای است، با استفاده از سبد جامع و یکپارچه محصولات همکاران سیستم (ERP)، می‌توانید همه فرایند‌های سازمان از مالی، انبار و تدارکات، فروش و پخش و دیگر فرایندها را با هزینه‌ای به صرفه، مدیریت کنید. با استفاده از این راهکار، ارتباط بین واحدهای سازمان بیشتر و دقیق‌تر می‌شود، دوباره کاری‌ها کاهش می‌یابد و البته نیازی به تجهیز و نگهداری از زیرساخت هم ندارید.
به کمک نرم ‌افزارهای حسابداری ابری می توانید فرایندهای دستی مالی را اتوماتیک کنید، دوباره‌کاری و خطا‌های کاربری کم‌تری داشته باشید و با امنیت بالا و به‌سادگی به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا کنید. نرم افزار حسابداری ابری راهکاران ابری دارای 5 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید. نرم افزارهای حسابداری و مالی ابری شامل سیستم‌های زیر است:

- نرم افزار دفترکل ابری
- نرم افزار دریافت و پرداخت ابری
- نرم افزار دارایی ثابت ابری
- نرم افزار تسهیلات مالی ابری
- نرم افزار صورت‌های مالی
به‌کارگیری نرم افزارهای فروش به شما کمک می‌کند، از طریق یکپارچگی با سایر ماژول‌ها فرایندهای فروش سازمان را مکانیزه کنید. همچنین با تعریف الگوهای ارزیابی متنوع و سیاست های فروش این امکان را فراهم می‌کند که کنترل کاملی بر عملکرد فروش داشته باشید. نرم افزار فروش راهکاران ابری دارای 2 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید. نرم افزارهای فروش راهکاران ابری شامل سیستم‌های زیر است:

- نرم افزار فروش ابری
- نرم‌ افزار پورسانت فروش ابری
به‌کارگیری نرم افزارهای انبار و تدارکات به انسجام اطلاعات در فرایند‌های تامین کالا و کنترل هزینه‌های نگهداری موجودی کمک می‌کند. این سیستم با سیستم‌های بخش‌های دیگر از جمله مالی و فروش یکپارچه است. نرم افزار تدارکات راهکاران ابری دارای 6 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید. نرم افزارهای انبار و تدارکات راهکاران ابری شامل سیستم‌های زیر است:

- نرم افزار خرید و تدارکات ابری
- نرم افزار انبار و حسابداری انبار ابری
- نرم افزار پذیرش و توزین ابری
- نرم افزار موبایل سرویس انبار ابری
- نرم افزار اسناد تجاری ابری
- نرم افزار مدیریت جانمایی کالا در انبار ابری
به کمک نرم‌افزارهای پخش علاوه بر مدیریت رویه‌های فروش مویرگی، نظارت و کنترل‌های دقیقی بر اجرای فرایندهای فروش، توزیع، مالی و مرجوعی در شعب مختلف فروش و پخش داشته باشید. نرم افزار پخش راهکاران ابری دارای 5 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید. نرم افزارهای پخش راهکاران ابری شامل سیستم‌های زیر است:

- نرم افزار فروش و پخش مویرگی ابری
- نرم افزار موبایل سرویس پخش ابری
- نرم افزار هدف‌گذاری و پورسانت ابری
- نرم افزار مدیریت ظروف امانی ابری
- نرم افزار مدیریت اطلاعات جغرافیایی ابری
با بهره‌گیری از نرم‌افزار بهای تمام شده راهکاران ابری، می‌توانید بهای تمام شده محصول یا خدمت سازمان خود را با سرعت و دقت کافی محاسبه کنید.
مجموعه نرم افزار خرده فروشی راهکاری بهینه برای دفاتر مرکزی و سازمان‌های خرده‌فروشی است که به بهبود فرآیندهای سازمان و همچنین مدیریت بهینه آنها کمک شایانی خواهد کرد. این نرم افزار دارای 4 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید. نرم افزارهای خرده‌فروشی راهکاران ابری شامل سیستم‌های زیر است:

- نرم افزار دفتر مرکزی خرده‌ فروشی ابری
- نرم افزار صندوق خرده ‌فروشی ابری
- نرم افزار فروشگاه خرده ‌فروشی ابری
- نرم افزار وفادارسازی مشتریان
با نرم‌افزارهای سرمایه انسانی ابری، می‌توانید واحد منابع انسانی سازمان‌تان را متناسب با نیاز کسب‌وکار مدیریت کنید. این نرم افزار دارای 3 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید. نرم افزارهای سرمایه انسانی راهکاران ابری شامل سیستم‌های زیر است:

- نرم افزار جبران خدمات ابری
- نرم افزار کارگزینی ابری
- نرم افزار مدیریت مسیر شغلی ابری
داشبورد‌های مدیریتی ابری با سیستماتیک کردن فعالیت‌های تجمیع اطلاعات و ارائه‌ی داشبورد‌های مدیریتی تحلیلی، تصمیم‌گیری سازمانی را به یک فرآیند شفاف، موثر و دانش محور تبدیل می‌کند.